Funkční bezdrátový mikrofon, který dává posádce vozu nebo motocyklu svobodu!
S X10DR může nyní zůstat ve spojení každý, i když vystoupí z vozidla!

X10DR přináší výkon a dosah mobilní vysílačky do ruky a bezpečnou komunikaci až několik set metrů od vozidla. X10DR se chová jako externí mikrofon s reproduktorem, bezdrátově spojený s vozidlovou nebo základnovou radiostanicí a umožňuje tak spojení se základnou a ostatními členy týmu prostřednictvím vozidlové vysílačky.

X10DR_500_4Typickými uživateli mikrofonu X10DR jsou policisté, hasiči nebo záchranáři, kteří se tak mohou pohybovat v okolí vozidla a poskytovat pomoc.
Mikrofon najde využití také mezi řidiči strojů, nákladních vozů, tramvají, autobusů nebo trolejbusů, kteří občas potřebují řešit problém s cestujícími v kabině vozu, nebo musí vystoupit a pracovat u vozidla.
X10DR je vhodný také pro obsluhu základnové radiostanice. Dispečer tak může opustit své pracoviště a přitom stále zůstává ve spojení a nezmešká žádný hovor.

Přístroj se skládá z nabíjecí stanice, která je připojena k vozidlové nebo základnové radiostanici a bezdrátového mikrofonu. Vzájemná komunikace těchto částí probíhá v pásmu 2.4 GHz a využívá technologii rozprostřeného spektra s frekvenčním přeskakováním (FH - frequency-hopping spread spectrum). Tato technologie je velmi odolná proti případnému rušení a snižuje nebezpečí odposlechu komunikace. Celá komunikace je zabezpečena šifrováním 64 bitů (128 bitů volitelně).

Bezdrátový mikrofon X10DR je plně kompatibilní téměř se všemi běžně používanými analogovými a digitálními vozidlovými či základnovými radiostanicemi. K jedné radiostanici je možné připojit až 3 bezdrátové mikrofony, které navíc umožňují i komunikaci mezi sebou - interkom (nutný volitelný modul XIB). 

X10DR_500  
Pracovní kmitočty: 2.40-2.48 GHz (pásmo ISM)
Protokol: 802.15 FH Spread Spectrum
VF výkon: <100 mW
Napájení: 3.7 V DC, LiIon aku 1 200 mAh
X10DR_500_3   
Rozměry (š x v x h): 88 x 28 x 63 mm (mikrofon)
Hmotnost: 149 g (mikrofon)
Audio výkon: >250 mW
Provozní teploty: -10ºC až +45ºC (krátkodobě -20ºC až +50ºC)
X10DR_500_2 Kompatibilní radiostanice: téměř všechny analogové a digitální mobilní radiostanice, včetně Mototrbo, Matra, IDAS, NXDN, DMR, dPMR    
Další vlastnosti: - krytí IP55 (pouze mikrofon)
  - konektor pro připojení externí antény k X-Ponder pro zvětšení dosahu
  - tlačítko nouze
    - konektor pro sluchátko (3.5 mm jack)
    - Hirose 6 pin konektor pro audiopříslušenství (volitelný)
    - připojení až 3 mikrofonů s funkcí interkomu k 1 vozidlové radiostanici (volitelné)
  Obsah balení: bezdrátový mikrofon s klipsem, vozidlový držák s nabíječem X-PONDER
  Kód zboží: X10DR
  pdf X10DR– datasheet (anglicky)
  X10DR– prospekt (anglicky)
  X10DR– návod k použití (česky)
  [related-posts]
 
Máte dotaz?

Vaše jméno (povinné):

Váš e-mail (povinný):

Telefon:

Vaše zpráva: