Radiostanice

VysílačkyNašim zákazníkům nabízíme řešení “na míru”, která jim pomáhají komunikovat při jejich hlavní činnosti a tím zvyšovat efektivitu a snižovat náklady.

Zkušenosti naší společnosti v oboru radiokomunikací, odpovídající personální a technické vybavení a reference našich zákazníků zaručují, že dokážeme vyhovět naprosté většině Vašich požadavků, ať se jedná o jednoduché radiové sítě, radiové sítě s retranslační stanicí (převaděčem) nebo o rozšíření či servis stávajících radiových sítí.

Mimo profesionálních analogových a digitálních radiostanic (LMR = Land Mobile Radio), včetně vysílaček do výbušného prostředí (ATEX), nabízíme také vysílačky PMR 446 (PMR446), občanské (CB), letecké (AIR), lodní námořní (MARINE) a amatérské (HAM).

V naší nabídce, podložené dlouholetými zkušenostmi, preferujeme optimální poměr kvality a ceny pro naše zákazníky a proto se orientujeme především na produkty renomovaných výrobců profesionálních vysílaček a příslušenství.

V některých případech je vhodné radiostanice zakoupit, v jiných případech je pro zákazníka vhodnější zápůjčka nebo dlouhodobý pronájem vysílaček, tyto možnosti nabízíme také.

Možnosti, jak řešit Vaši komunikaci s Vámi rádi prodiskutujeme a navrhneme Vám nejvhodnější řešení. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás.

 
Máte dotaz?

Vaše jméno (povinné):

Váš e-mail (povinný):

Telefon:

Vaše zpráva: