Antény

Dosah radiostanic je velice relativní pojem a závisí na mnoha faktorech. Jedním z nejdůležitějších faktorů je umístění a typ antény. Známá poučka, že anténa je nejlepší zesilovač platí napříč celým kmitočtovým spektrem.

Naše nabídka zahrnuje vývoj a výrobu základnových antén v pásmu od 66 MHz do 5 GHz, která byla navržena na základě požadavků zákazníků (směrové i všesměrové antény), včetně základnových antén ve speciálním, odolném provedení pro náročné klimatické podmínky.

Dále Vám můžeme nabídnout vozidlové antény, anténní příslušenství, montážní materiál, koaxiální kabely, značkové a OEM koaxiální konektory, přepěťové ochrany a další anténní příslušenství.

Anténní systémy nabízíme „na klíč“ – projekt stožáru, správní a stavební řízení, příprava stavby a kompletní provedení stavby, včetně kolaudačního řízení.

Možnosti, jak řešit Vaši komunikaci s Vámi rádi prodiskutujeme a navrhneme Vám nejvhodnější řešení. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás.

ML 145 CB magnetická anténa

Vozidlová anténa s magnetickou patou pro občanské vysílačky. Typ 5/8, nerezová ocel. Kmitočtový rozsah: 26-28…

Více

VDA-160

Základnová anténa VDA-160

Základnová vertikální půlvlnná anténa, určená pro pásmo VKV pozemní pohyblivé služby. Vyznačuje se velmi dobrým přizpůsobením v…

Více

VDS-380

Základnová anténa VDS-380

Základnová vertikální půlvlnná anténa, určená pro použití v radiové síti IZS Matra/Pegas. Vyznačuje se velmi dobrým přizpůsobením…

Více

Máte dotaz?

Vaše jméno (povinné):

Váš e-mail (povinný):

Telefon:

Vaše zpráva: